КОНТАКТ

Страхињића бана 2А
18000 Ниш, Србија

ТЕЛЕФОН  +381 (65) 891-0030

Autor НС
Pogodaka: 118

ПЕТАК 29.03.2017.  - Одбојка     20.00 ч.                -  Баскет      20.30 ч.

                                 -  Шах          20.00 ч. пријављивање, 21.00 ч. мечеви 

СУБОТА 30.03.2017. - Одбојка           16.00 ч.          - Баскет             18.00 ч.

                                   - Шах                 19.00 ч.         - Стони тенис      19.00 ч.

                                   - Пикадо             19.30 ч.         - Скок у даљ       20.00 ч.

                                   - Шутеви на кош  22.00 ч. 

НЕДЕЉА 31.03.2017. - Куглање           10.00 ч.       - Одбојка            17.00 ч.

                                    - Шах                  19.00 ч.      - Стони тенис       19.00 ч.

                                    - Пикадо              19.00 ч.      - Скок у даљ        19.00 ч.

                                    - Баскет               18.00 ч.

                                    - Шутеви на кош - после финала у баскету

 

РАСПОРЕД ГРУПА И САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА ПО ДИСЦИПЛИНАМА

ОШ „СВЕТИ САВА“     29, 30 и 31.2019. 

 

БАСКЕТ – групе 

I група

II група

1.

ОШ „ Чегар “

1.

ОШ „ Доситеј Обрадовић “

2.

МШ „ Др. М. Хаџић “

2.

ЕТШ „ Мија Станимировић “

3.

Трговинска школа

3.

ОШ „ Свети Сава “

       

III група

IV група

1.

Гимназија „ Бора Станковић “

1.

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

2.

   ОШ „ Краљ Петар I “

2.

Средња стручна школа

3.

Угоститељско – туристичка школа

3.

ОШ „ Душан Радовић “

4.

ОШ „ Десанка Максимовић “-Катун

4.

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

 
 


Баскет - САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА
 

 

ПЕТАК, 29. 03.

20:30

МШ „ Др. М. Хаџић “

   

Трговинска школа

20:50

ЕТШ „ Мија Станимировић “

   

ОШ „ Свети Сава “

21:10

Гимназија „ Бора Станковић “

   

ОШ „ Десанка Максимовић “ - Катун

21:30

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

   

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

21:50

ОШ „ Краљ Петар I “

   

Угоститељско – туристичка школа

22:10

Средња стручна школа

   

ОШ „ Душан Радовић “

 

СУБОТА, 30. 03. 

18:00   

ОШ „ Чегар “

   

МШ „ Др. М. Хаџић “

18:20

ОШ „ Доситеј Обрадовић “

   

ЕТШ „ Мија Станимировић “

18:40

ОШ „ Десанка Максимовић “-Катун

   

Угоститељско – туристичка школа

19:00

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

   

ОШ „ Душан Радовић “

19:20

Трговинска школа

   

ОШ „ Чегар “

19:40

ОШ „ Свети Сава “

   

ОШ „ Доситеј Обрадовић “

20:00

Гимназија „ Бора Станковић “

   

ОШ „ Краљ Петар I “

20:20

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

   

Средња стручна школа

20:40

ОШ „ Краљ Петар I “

   

ОШ „ Десанка Максимовић “ - Катун

21:00

Средња стручна школа

   

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

21:20

Угоститељско – туристичка школа

   

Гимназија „ Бора Станковић “

21:40

ОШ „ Душан Радовић “

   

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

 

У СЛУЧАЈУ ИСТОГ БРОЈА БОДОВА ПРЕДНОСТ ИМА ЕКИПА:

  1. КОЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА У МЕЂУСОБНОМ СУСРЕТУ
  2. ИМА БОЉИ КОШ – КОЛИЧНИК
  3. ОДЛУКА ЖРЕБОМ

 

НЕДЕЉА, 30. 03. 

18:00     

I 1

   

IV 2

18:20

II 1

   

III 2

18:40

I 2

   

IV 1

19:00

II 2

   

III 1

 

полуфинале

19:20

победник   I 1 - IV 2

   

победник II 2 – III 1

19:40

победник II 1 – III 2

   

победник I 2 – IV 1

20:00

III место

20:20

I место

 

ОДБОЈКА – групе

 

I група

II група

1.

СШ „ Бубањ“ ШОСО „Царица Јелена“

1.

ОШ ,, Вук Караџић ” – Дољевац

2.

Угоститељско – туристичка школа

2.

ОШ „ Краљ Петар I “

3.

СШ – Житорађа

3.

ОШ „ Душан Радовић “

4.

 

4.

ЕТШ „ Мија Станимировић “

III група

IV група

1.

Гимназија „ Бора Станковић “

1.

ОШ „ Чегар “

2.

ГТШ „ Неимар “

2.

ЕТШ „ Никола Тесла “

3.

ОШ „ Свети Сава “

3.

Средња стручна школа

4.

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

4.

ОШ „ Доситеј Обрадовић “



Одбојка - САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА

 

ПЕТАК, 29. 03.

20:00

 ОШ ,, Вук Караџић ” – Дољевац

   

ЕТШ „ Мија Станимировић “

20:30

 Гимназија „ Бора Станковић “

   

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

21:00  

ОШ „ Чегар “

   

ОШ „ Доситеј Обрадовић “

21:30

ОШ „ Краљ Петар I “

   

ОШ „ Душан Радовић “

22:00

ГТШ „ Неимар “

   

ОШ „ Свети Сава “

22:30

ЕТШ „ Никола Тесла “

   

Средња стручна школа

СУБОТА, 30. 03.

 

16:00  

Угоститељско – туристичка школа

   

СШ – Житорађа

16:30

ЕТШ „ Мија Станимировић “

   

ОШ „ Душан Радовић “

17:00

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

   

ОШ „ Свети Сава “

17:30

ОШ „ Доситеј Обрадовић “

   

Средња стручна школа

18:00

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

   

Угоститељско – туристичка школа

18:30

ОШ ,, Вук Караџић ” – Дољевац

   

ОШ „ Краљ Петар I “

19:00

ОШ „ Чегар “

   

ЕТШ „ Никола Тесла “

19:30

Гимназија „ Бора Станковић “

   

ГТШ „ Неимар “

20:00

СШ – Житорађа

   

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

20:30

ОШ „ Краљ Петар I “

   

ЕТШ „ Мија Станимировић “

21:00

ЕТШ „ Никола Тесла “

   

ОШ „ Доситеј Обрадовић “

21:30

ГТШ „ Неимар “

   

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

22:00

ОШ „ Душан Радовић “

   

ОШ ,, Вук Караџић ” – Дољевац

22:30

ОШ „ Свети Сава “

   

Гимназија „ Бора Станковић “

23:00

Средња стручна школа

   

ОШ „ Чегар “

         

У СЛУЧАЈУ ИСТОГ БРОЈА БОДОВА ПРЕДНОСТ ИМА ЕКИПА:

  1. КОЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА У МЕЂУСОБНОМ СУСРЕТУ
  2. ИМА БОЉИ СЕТ – КОЛИЧНИК
  3. ОДЛУКА ЖРЕБОМ

НЕДЕЉА, 30. 03.

17:00

I 1

   

IV 2

17:30

II 1

   

III 2

18:00

I 2

   

IV 1

18:30

II 2

   

III 1

 

полуфинале

19:00

 победник   I 1 - IV 2

   

победник II 2 – III 1

19:30

 победник II 1 – III 2

   

победник I 2 – IV 1

20:00

 III место

20:30 

I место

 

СТОНИ ТЕНИС – групе 

I група

II група

1.

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

1.

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

2.

ОШ „ Десанка Максимовић “-Катун

2.

ОШ „ Краљ Петар I “

3.

СШ – Житорађа

3.

ГТШ „ Неимар “

4.

 

4.

 

III група

IV група

1.

ОШ „ Свети Сава “

1.

ОШ „ Душан Радовић “

2.

ОШ „ Бранислав Нушић “

2.

Угоститељско – туристичка школа

3.

ОШ „Милан Ракић“- Медошевац

3.

МШ „ Др. М. Хаџић “

4.

 

4.

 
 
 

Стони тенис - САТНИЦА ТАКМИЧЕЊА

СУБОТА, 30. 03. 

СТО бр. 1

         

19:00

ОШ „ Десанка Максимовић “-Катун

   

СШ – Житорађа

19:30

ОШ „ Краљ Петар I “

   

ГТШ „ Неимар “

20:00

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

   

ОШ „ Десанка Максимовић “- Катун

20:30

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

   

ОШ „ Краљ Петар I “

21:00  

СШ – Житорађа

   

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

21:30

 ГТШ „ Неимар “

   

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

 

СТО бр. 2 

19:00  

ОШ „ Бранислав Нушић “

   

ОШ „Милан Ракић“- Медошевац

19:30

Угоститељско – туристичка школа

   

МШ „ Др. М. Хаџић “

20:00

ОШ „ Свети Сава “

   

ОШ „ Бранислав Нушић “

20:30

ОШ „ Душан Радовић “

   

Угоститељско – туристичка школа

21:00

ОШ „Милан Ракић“- Медошевац

   

ОШ „ Свети Сава “

21:30

МШ „ Др. М. Хаџић “

   

ОШ „ Душан Радовић “

 

У СЛУЧАЈУ ИСТОГ БРОЈА БОДОВА ПРЕДНОСТ ИМА ЕКИПА:

  1. КОЈА ЈЕ ПОБЕДИЛА У МЕЂУСОБНОМ СУСРЕТУ
  2. ИМА БОЉИ СЕТ – КОЛИЧНИК
  3. ОДЛУКА ЖРЕБОМ

 

НЕДЕЉА, 31. 03.

 

СТО бр. 1

19:00

I 1

   

IV 2

19:30  

I 2

   

IV 1

 

СТО бр. 2

19:00

II 1

   

III 2

19:30

II 2

   

III 1

 

полуфинале

 

СТО бр. 1

20:00

победник   I 1 - IV 2

   

победник II 2 – III 1

 

СТО бр. 2

20:00

победник II 1 – III 2

   

победник I 2 – IV 1

20:30

III место

20:30

I место

 

ПИКАДО - Сатница бацања 

 

СУБОТА - 30.03.2019. – почетак бацања 19:30

Редослед бацања:

 19:30

 

1

ОШ „ И. Г. Ковачић “

2

СШ – Житорађа

3

ЕТШ „ Никола Тесла “

4

ОШ „ Душан Радовић “

5

ОШ „ Б. Радич.“ / „Ђ. Јакшић “

6

ОШ „ Чегар “

7

ГТШ „ Неимар “

8

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

9

ОШ „ Бранислав Нушић “

10

ГИМ „ Бора Станковић “

11

ОШ „ Свети Сава “

12

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

13

ЕТШ „ Мија Станимировић “

14

Трговинска школа

15

ОШ „ Његош “

16

ОШ „ Краљ Петар I “

17

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

   

 НЕДЕЉА - 31.03.2019. – почетак финалног бацања 19:00

 

 ШУТИРАЊЕ НА КОШ– Сатница

СУБОТА - 30.03.2019. – почетак шутирања 22:00

Редослед шутирања:                          

22:00

 

1

СШ – Житорађа

2

МШ „ Др. М. Хаџић “

3

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

4

ЕТШ „ Никола Тесла “

5

ОШ „ Душан Радовић “

6

ОШ „ Чегар “

7

ОШ „ Десанка Максимовић “ - Катун

8

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

9

ГИМ „ Бора Станковић “

10

ОШ „ Свети Сава “

11

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

12

ОШ „ Краљ Петар I “

 

НЕДЕЉА - 31.03.2019. – почетак финалног шутирања

ПОСЛЕ ЗАВРШЕТКА ФИНАЛНЕ УТАКМИЦЕ У БАСКЕТУ – 21:00

 

СКОК У ДАЉ - Сатница скакања

 

СУБОТА - 30.03.2019. – почетак скакања 20:00

Редослед скакања:                                  

20:00

 

1

Средња стручна школа

2

ОШ „ Душан Радовић “

3

ОШ „ Чегар “

4

ОШ „ Десанка Максимовић “ - Катун

5

ОШ „ Др. Зоран Ђинђић “

6

ОШ „ Бранислав Нушић “

7

Гимназија „ Бора Станковић “

8

ОШ „ Свети Сава “

9

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

10

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

11

Трговинска школа

НЕДЕЉА - 31.03.2019. – почетак финалног скакања 19:00

 

ШАХ - Сатница такмичења

 

 

ПЕТАК - 29.03.2019.   – пријављивање екипа 20:00 – 20:30

  • почетак партија           21:00 ( 2 кола)

СУБОТА - 30.03.2019   – почетак партија 19:00   (3 кола)

 

НЕДЕЉА - 31.03.2019.   – почетак партија 19:00   ( 2 кола)

 

КУГЛАЊЕ - Сатница бацања

 

НЕДЕЉА - 31.03.2019. – почетак бацања 10:00,  куглана СЦ „Чаир“

 

Редослед бацања:

10:00

 

1

ОШ „ Бранислав Нушић “

2

МШ „ Др. М. Хаџић “

3

ЕТШ „ Никола Тесла “

4

ОШ „ Душан Радовић “

5

ОШ „ Б. Радич.“, „Ђ. Јакшић “

6

ОШ ,, В. Караџић ” – Дољевац

7

Гимназија „ Бора Станковић “

8

ОШ „ Свети Сава “

9

СШ „ Бубањ“ / ШОСО „Царица Јелена“

10

Средња стручна школа

11

ОШ „ И. Г. Ковачић “

Kategorija: